Sanktuarium Maryjne w Piasecznie

• win_1
  • win_4

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_2
  • win_5

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_3
  • win_6

MSZE ŚW. W SANKTUARIUM

w niedziele

• godz. 7.50 (Kaplica filialna w Rakowcu),
  • godz. 9.00, 10.30 i 16.00 w kościele parafialnym

dni powszednie

• godz. 18.00 w kościele parafialnym

Ogłoszenia prafialne

VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie
16 maja 2021r.

1. Nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia: dzisiaj (niedziela) odwołane.

2. Poranna Msza św. we wtorek: odwołana. Zapraszam jednak na Mszę o godz. 11.30. Celebrować ją będą kapłani obchodzący 57 rocz. Święceń.

3. 57 rocz. Święceń kapłańskich: zapraszam parafian na tę uroczystość jubileuszową we wtorek o godz. 11.30. w naszym kościele.

4. Nowenna do MBP: w środy o godz. 17.30 i nabożeństwo o urodzaje.

5. Nabożeństwa Majowe i Nowenna do Ducha Św.: po Msza św. wieczornych z wyj. Środy i piątku.
W kaplicy w Rakowcu od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W sobotę o 16.30 i niedzielę o 7.20.

6. Nowenna do Ducha Św.: trwa Nowenna do Ducha Św. Każdego dnia na stronie nacalyswiat.pl można oglądać transmisje z różnych parafii naszej diecezji. Modlitwa rozpoczyna się każdego dnia o godz. 20.00. Na naszej stronie znajduje się plan nabożeństwa. Z naszej parafii transmisja będzie 20 maja. Zapraszam do kościoła wszystkich wiernych, zwłaszcza jednak Członków Żywego Różańca. To oni tego dnia prowadzą modlitwę.

7. Wieczory Maryjne: w każdą sobotę o godz. 20.30 zapraszamy na różaniec i Apel Maryjny.

8. Biały Tydzień: dzieci Pierwszokomunijne przez cały tydzień uczestniczą we Mszy św. O godz. 18.00. W niedzielę zapraszam - w miarę możliwości – I i II grupę na godz. 9.00. trzecią grupę na godz. 10.30.