Sanktuarium Maryjne w Piasecznie

• win_1
  • win_4

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_2
  • win_5

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_3
  • win_6

MSZE ŚW. W SANKTUARIUM

w niedziele

• godz. 7.50 (Kaplica filialna w Rakowcu),
  • godz. 9.00, 10.30 i 16.00 w kościele parafialnym

dni powszednie

• godz. 18.00 w kościele parafialnym

Ogłoszenia prafialne

I Niedziela Adwentu

27 listopada 2022r.

1. Nabożeństwo różańcowe za zmarłych: z wypominkami listopadowymi, dzisiaj (niedziela) o godz. 15.00. Na okres zimowy nabożeństwa zostają zawieszone. Wrócą jako nabożeństwo „Gorzkich Żali”.

2. Roraty:Msze św. ku czci MB – Roraty, będziemy odprawiać:

1. w Piasecznie: w poniedziałek, środę, piątek o godz. 18.00

- w Rakowcu:we wtorek i czwartek o godz. 16.30 a w sobotę o godz. 15.30 – procesja z lampionami.

3. Dni Eucharystyczne

- I Czwartek – o godz. 7.00 adoracja i modlitwy w int. Powołań oraz Msza św.

- I Piątek – od godz. 17.00 do 18.00 adoracja oraz spowiedź do godz. 17.55.

- I Sobota – w Rakowcu 14.45 nabożeństwo pierwszosobotnie i spowiedź.

4. I Sobota – Piaseczno: o godz. 9.30 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

o godz. 10.00 – Msza św. po niej adoracja i medytacja

5. Wieczory Maryjne: w sobotę o godz. 20.30 zapraszamy do kościoła na różaniec i Apel Maryjny.

6. Odwiedziny chorych: w piątek od godz. 9.00.

7. Świece wigilijne: możemy nabywać świece: Małe w cenie: 9 zł. Duże w cenie 18 zł.

8. Opłatek: możemy zaopatrywać się w opłatek u p. Organisty po każdej Mszy św. niedzielnej w kruchcie. W ciągu tygodnia w zakrystii.

9. Zbiórka do puszek: w przyszłą niedzielę na rzecz pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.

10. Kolekta na rzecz Stolicy Apostolskiej: w przyszła niedzielę.

11. Prasa: można nabyć nowy numer „Pielgrzyma” (3 zł.). w nim: rzecz o mistyczce Luizie Pikarettcie, informacja i zdjęcie nowych ceremoniarz (wśród nich nasz ceremoniarz), art. ks. Chyły „Wierzę w Kościół chrystusowy”, o Adwencie Izraela – ks. Kardysia oraz o naukowym barbarzyństwie. Możemy też nabyć czasopismo „W Rodzinie” (1 zł.).

12. XXXI rocz. powstania Radia Maryja: Stowarzyszenie Piaseczno Folklor Festiwal zaprasza na wyjazd do Torunia w sobotę 3 grudnia na 31 rocz. Powstania Radia Maryja. Wyjazd spod kościoła o godz. 7.45. powrót o godz. 19.00. koszt 10 zł. Szczegóły w gablocie.

13. Kancelaria parafialna: we wtorek i środę – nieczynna.