Sanktuarium Maryjne w Piasecznie

• win_1
  • win_4

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_2
  • win_5

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_3
  • win_6

MSZE ŚW. W SANKTUARIUM

w niedziele

• godz. 7.50 (Kaplica filialna w Rakowcu),
  • godz. 9.00, 10.30 i 16.00 w kościele parafialnym

dni powszednie

• godz. 18.00 w kościele parafialnym

Ogłoszenia prafialne

I Niedziela Wielkiego Postu
21 lutego 2021r.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali: dzisiaj (niedziela) o godz. 15.00 z kazaniem pasyjnym. W Rakowcu Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 7.15. Zapraszamy.

2. Nowenna do MBP: w środy o godz. 17.30.

3. Skarbonki: zachęcamy do zabierania skarbonek jałmużny Wielkopostnej i składanie do nich ofiary ze swoich wyrzeczeń.

4. Spotkanie rodziców dzieci do I Komunii: w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 w kościele.

5. Droga Krzyżowa: w piątki: dla dzieci i dorosłych o godz. 17.30. W Rakowcu w sobotę o 15.00. Zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie. Za pobożny udział można zyskać odpust zupełny.

6. Prasa: można nabyć nowy numer „W Rodzinie” (1 zł.) oraz nowy numer „Pielgrzyma” (3 zł)a w nim ciekawe art.: rzecz o spowiedzi św., oraz o wierze i wielkopostnych rekolekcjach i inne.

7. Wieczory Maryjne: w sobotę zapraszamy do kościoła na różaniec o godz. 20.30 i apel maryjny.

8. Zbiórka do puszek na Misje: w ramach akcji „Ad Gentes” w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek.

9. Caritas Diecezji Pelplińskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego. Ulotki wyłożone są w kruchcie.

10. Zbiórka elektrośmieci: w dniach 18-19 marca w naszej parafii zostanie przeprowadzona zbiórka sprzętu elektrycznego, którego chcemy się pozbyć. Elektrośmieci można przywieźć w czwartek i piątek (18-19) na podwórko plebanii od ulicy Oski w godzinach 8.00-20.00. dochód z odzyskanych surowców zostanie przekazany polskim misjonarzom.

11. Biuro parafialne: we wtorek nieczynne.