Sanktuarium Maryjne w Piasecznie

• win_1
  • win_4

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_2
  • win_5

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_3
  • win_6

MSZE ŚW. W SANKTUARIUM

w niedziele

• godz. 7.50 (Kaplica filialna w Rakowcu),
  • godz. 9.00, 10.30 i 16.00 w kościele parafialnym

dni powszednie

• godz. 18.00 w kościele parafialnym

Ogłoszenia prafialne

XXXIV Niedzieli Zwykłej
Chrystusa Króla Wszechświata
22 Listopada 2020r.

1. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia: dzisiaj (niedziela) o godz. 15.00, podczas którego odmówimy litanię do Najśw. Serca P. Jezusa i Akt poświęcenia.

2. Kalendarze: można nabyć od dzisiaj kalendarze na 2021 rok : Duży za 8 zł. i Mały za 4 zł.

3. Wieczory Maryjne: w najbliższą sobotę o godz. 20.30 odmówimy różaniec. O godz. 21.00 Apel Maryjny.

4. Nowy Rok kościelny - Adwent: rozpoczynamy sobotnią wieczorną Mszą św. 28 listopada. Przed Mszą poświęcenie wieńca adwentowego i świecy roratniej oraz opłatków. Hasło nowego roku kościelnego i duszpasterskiego brzmi następująco: „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”.

5. Opłatek: Od przyszłej soboty możemy zaopatrywać się w opłatek u p. Organisty po każdej Mszy św. niedzielnej w kruchcie. W ciągu tygodnia w zakrystii. Zachęcamy, aby także pamiętać o sąsiadach.

6. Świece wigilijne: możemy nabywać świece: Małe w cenie: 8 zł.

7. Przypominamy rolnikom: o obowiązku spisania gospodarstwa w Powszechnym Spisie Rolnym. Spis zostanie zakończony z dniem 30 listopada. Spisać można się poprzez Internet, telefon lub u rachmistrza.