Sanktuarium Maryjne w Piasecznie

• win_1
  • win_4

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_2
  • win_5

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_3
  • win_6

MSZE ŚW. W SANKTUARIUM

w niedziele

• godz. 7.50 (Kaplica filialna w Rakowcu),
  • godz. 9.00, 10.30 i 16.00 w kościele parafialnym

dni powszednie

• godz. 18.00 w kościele parafialnym

Ogłoszenia prafialne

VI Niedziela Wielkanocna
22 maja 2022r.

1. Nabożeństwo Majowe: dzisiaj (niedziela) o godz. 15.00. Za tydzień po Mszy św. wieczornej.

2. Nabożeństwa Majowe: po Mszy św. wieczornej tylko w sobotę i w przyszła niedzielę..
W kaplicy w Rakowcu od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W sobotę o 16.30 i niedzielę o 7.20.

3. Dni Krzyżowe: w poniedziałek i środę o godz. 17.30 połączone z nabożeństwem majowym i nowenną.

4. Bierzmowanie: w naszej parafii we wtorek podczas Mszy św. o godz. 18.00. Porannej Mszy św. nie będzie. Zapraszamy do udziału wieczorem. O godz. 17.35 nabożeństwo majowe. Potem oczekiwanie na J.E. Ks. Bp Arkadiusza Okroja. Podczas Mszy św. będzie kolekta na Seminarium Duchowne w Pelplinie.

5. Kancelaria parafialna: we wtorek i piątek nieczynna.

6. Wieczory Maryjne: w soboty o godz. 20.30 różaniec i Apel Maryjny. Najbliższy apel poprowadzi parafia Zblewo.

7. Jubileusz Orkiestry Parafialnej: obchodzić będziemy uroczyście w sobotę 4 czerwca. Zapraszamy na Mszę św. do kościoła na godzinę 15.00 a po niej koncert orkiestry.

8. Spowiedź: dla rodziców i krewnych dzieci pierwszokomunijnych w czwartek podczas adoracji od godz. 17.00 do 17.50. W tym czasie również majowe.

9. Uroczystość I Komunii św.: w naszej parafii w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.15. Parafian zapraszamy na Msze św. o godz. 9.00 i 16.00. Podczas I Komunii miejsca rezerwowane są dla rodziców i gości.

10. Sprzątanie kościoła: przez rodziców dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek o godz. 18.30.

11. Nowenna do Ducha Św.: w piątek 27 maja rozpocznie się diecezjalna Nowenna do Ducha św. Będzie ona transmitowana z 9 sanktuariów maryjnych diecezji, w tym 4 czerwca od nas. Zapraszamy już dziś do kościoła na godzinę 20.00 w sobotę 4 czerwca. Zapraszam wszystkich szczególnie zaś Różne Różańcowe i młodzież do bierzmowania.