Sanktuarium Maryjne w Piasecznie

• win_1
  • win_4

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_2
  • win_5

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_3
  • win_6

MSZE ŚW. W SANKTUARIUM

w niedziele

• godz. 7.45 (Kaplica filialna w Rakowcu),
  • godz. 9.00, 10.30 i 16.00 w kościele parafialnym

dni powszednie

• godz. 18.00 w kościele parafialnym

Ogłoszenia prafialne

III Niedziela Wielkanocna

14 kwietnia 2024r.

1. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego: dzisiaj (niedziela) o godz. 15.00.

2. Tydzień Biblijny: dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Warto sięgnąć w tym czasie jeszcze bardziej do Pisma św.

3. Tydzień modlitw o powołania: do kapłaństwa i życia konsekrowanego rozpocznie się w przyszła niedzielę.

4. Podziękowanie: do puszki na cele charytatywne zebraliśmy 806,16 zł. i 5 dolarów i 40 centów kanadyjskich. Bóg zapłać.

5. Nowenna do MBP: w środę o godz. 17.30.

6. Wieczory Maryjne: w soboty o godz. 20.30 różaniec i Apel Maryjny.

7. Prasa: można nabyć nowy numer „Pielgrzyma” (4 zł.). W nim: art. o modlitwie rodzącej się zachwytu ks. Drążka, o Dobrym Pasterzu ks. Drzycimskiego, ks. prof. Eckmann pisze o zmartwychwstaniu i różnych teoriach na jego temat. Paweł Skiba pisze o sztucznej inteligencji. ks. prof. Moskal pisze o sumieniu u niewierzących. Polecamy.