Sanktuarium Maryjne w Piasecznie

• win_1
  • win_4

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_2
  • win_5

We wrześniu 2018 r. obchodzić będziemy 50. rocznicę koronacji Figury Matki Boskiej Piaseckiej. Aktu koronacji dokonał kardynał Karol Wojtyła

• win_3
  • win_6

MSZE ŚW. W SANKTUARIUM

w niedziele

• godz. 7.45 (Kaplica filialna w Rakowcu),
  • godz. 9.00, 10.30 i 16.00 w kościele parafialnym

dni powszednie

• godz. 18.00 w kościele parafialnym

Ogłoszenia prafialne

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

19 maja 2024r.

1. Nabożeństwa Majowe: po Mszach św. wieczornych z wyj.: środy i piątku. Dzisiaj (niedziela) nabożeństwo o godz. 15.00.

W kaplicy w Rakowcu od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W sobotę o 16.00 i niedzielę o 7.20.

2. NMP Matki Kościoła: w poniedziałek święto Matki Kościoła. Zapraszamy czcicieli Maryi na mszę św. poranną i wieczorną.

3. Koniec okresu wielkanocnego: od jutra, rozpoczyna się w Kościele okres zwykły. Za tydzień zaś kończy się okres spowiedzi wielkanocnej niedzielą Trójcy Św.

4. Wspomnienie św. Jana Nepomucena: przypada we wtorek. Jest to nasz kolejny odpust, który uroczyście obchodzić będziemy we wtorek. Tego dnia można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00. Mszy św. o godz. 7.30 nie będzie.

5. Modlitwy za kapłanów: w czwartek przypada święto Chrystusa Najwyższego Kapłana. Dzień modlitw za kapłanów zapraszamy na Msze św. o godz. 7.30 i 18.00.

6. Wieczory Maryjne: w sobotę o godz. 20.30 różaniec i Apel Maryjny.

7. Podziękowanie: dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych za złożoną ofiarę na rzecz parafii. Przekazano 1000 zł. Na misje dzieci i dorośli uzbierali 1128,40 zł. Bóg zapłać.

8. Zapowiedź: nasza parafia przymierza się do profesjonalnej inwentaryzacji cmentarza. Łączy się to też z fotografowaniem naszych grobów oraz ich ekspozycją w internecie. W ten sposób przygotowujemy się do nowych przepisów o cmentarzach. Więcej informacji podamy za tydzień.

9. Pary, które planują zawrzeć sakramentalny związek małżeński: w tym lub przyszłym roku zapraszamy na "Weekend dla narzeczonych" w Nowem w dniach 7-9 czerwca 2024. Udział w tym programie jest koniecznym elementem przygotowania do zawarcia sakramentalnego małżeństwa. Szczegóły i zapisy na stronie www.dobry-poczatek.pl.