XXXIII Niedziela Zwykła

19 listopada 2017r.

1. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia: dzisiaj (niedziela) o godz. 15.00.

2. Podziękowanie: serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła. Dziękujemy też Róży Różańcowej z Jelenia za przygotowanie posiłku podczas rekolekcji bierzmowanych oraz rodzicom kandydatów. Bóg zapłać.

3. Koronkę: odmawiamy każdego dnia o godz. 15.00 w Kaplicy Miłosierdzia.

4. Nowenna do MB Piaseckiej: w środę o godz. 17.30.

5. Audycja dla dzieci: w środy w godz. 19.15 do 20.00 w naszym Radio „Sieć” nadajemy audycje dla dzieci. Zapraszamy.

6. Podziękowanie: podczas zbiórki do puszek na rzecz Kościoła Prześladowanego zebraliśmy 670,85 zł. Bóg zapłać.

7. Prasa: można nabyć nowy numer „Pielgrzyma” oraz publikacje od ks. kleryka.

8. Święto Muzyków i śpiewaków: obchodzić będziemy w czwartek 23 listopada. Zapraszamy członków wszystkich naszych zespołów parafialnych na Mszę św. o godz. 18.00.

9. Koncert charytatywny Piaseczno Brusom: w ramach przygotowania do jubileuszu koronacji Figury MB. Zagrają razem zespoły: Cold Band i De Colores. Podczas koncertu będzie można złożyć ofiarę dla poszkodowanych. Koncert o godz. 18.00 w kościele w przyszłą niedzielę.

10. Uroczystość Chrystusa Króla: za tydzień w niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Podczas nabożeństwa o godz. 15.00 odmówimy Akt poświęcenia. Za odmówienie publiczne tego Aktu można zyskać odpust zupełny.

11. Spotkanie dla młodzieży: po Sumie zapraszamy młodzież, również kandydatów do bierzmowania na spotkanie z klerykiem.

12. Wieczory Maryjne: w każdą sobotę o godz. 20.30 zapraszamy na różaniec i Apel Maryjny.

13. Kolekta inwestycyjna: w przyszłą niedzielę.

14. Dar Pierwszokomunijny: za pieniądze przekazane przez rodziców podczas tegorocznej I Komunii zakupiliśmy misę do chrzcielnicy oraz naczynie do wody święconej. Z tego naczynia możemy brać wodę do naszych kropielniczek, gdyż jest ona bez soli. Naczynie stać będzie w kaplicy MB Szkaplerznej. Na dole stojaka znajdują się plastikowe naczyńka, można z nich korzystać zabierając wodę. Bóg zapłać.

15. Akcja liście: w najbliższą sobotę na godz. 10.30 zapraszamy wszystkich z grabiami na sprzątanie liści. Gromadzimy się przy kościele. Zapraszamy też dorosłych, zwłaszcza mamy z dziećmi. Dzieci wysyłamy na kółko misyjne i po pracy około 12.30 odbieramy. Zatem Kółko misyjne w sobotę od godz. 10.30 do 12.30.

16. Pomóżmy Markowi w powrocie do zdrowia: Młody człowiek potrzebuje rehabilitacji. Koszt miesięczny 15 tys. Szczegóły akcji wywieszono w gablocie. Zachęcamy do wsparcia.

17. „Ksiądz proboszcz Andrzej Taliński zaprasza pielgrzymów grupy Kociewie na zabawę andrzejkową do Starej Kiszewy w sobotę 2 grudnia. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do księdza przewodnika, gdyż organizowany jest autobus.