III Niedziela Zwykła

21 stycznia 2018r.

1. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia: dzisiaj (niedziela) nie ma!!! z racji kolędy.

2. Pożegnanie żłóbka: w przyszłą niedzielę o godz. 15.00. Zapraszamy dzieci.

3. Ofiary: złożone przy żłóbku przeznaczone są na potrzeby misji.

4. Koronkę: odmawiamy każdego dnia o godz. 15.00 w Kaplicy Miłosierdzia.

5. Nowenna do MB Piaseckiej: w środę o godz. 17.30.

6. Gruz: Planujemy na działce parafialnej znajdującej się na rogu ulicy Kociewskiej i wiatrakowej (przed Orlikiem) urządzić parking dla samochodów osobowych i autokarów. Jeśli ktoś chciałby pozbyć się gruzu grubego i drobnego albo kamieni polnych można wysypywać je na środek działki. Pojawi się niebawem na niej odpowiednia tablica.

7. Modlitewnik Peregrynacyjny: można nabyć jeszcze modlitewniki peregrynacyjne. Pozostało około 30 szt. Jak się okazuje, z wypowiedzi podczas kolęd, są one bardzo przydatne podczas nawiedzania Figury MB. Potem mogą służyć tez jako pamiątka po tym wydarzeniu.

8. Biuro parafialne: podczas kolęd czynne do godz. 18.50.

9. Wieczory Maryjne: w każdą sobotę o godz. 20.30 zapraszamy na różaniec i Apel Maryjny.